Tenisové ihriská

Zatvoriť.

Nezáväzná cenová ponuka

Vyplňte prosím jednotlivé polia nižšie, aby sme pre Vás mohli pripraviť nezávislú cenovú ponuku. Kontaktovať Vás bude jeden z našich obchodných zástupcov.

  V prípade tenisových ihrísk si môžete vybrať z 2 vysokokvalitných povrchov – umelá tráva a akrylátový povrch (určené len pre interiéry).

  Tenisové ihrisko s umelou trávou

  Športoviská s umelou trávou sú obľúbené už niekoľko rokov. Umelá tráva je vhodným povrchom pre rôzne druhy športov – od futbalu, tenisu, pozemného hokeja cez volejbal až po nohejbal alebo pre školské atletické dráhy. Svoje využitie takisto nájde aj ako finálny povrch pre detské ihriská či fitnes zóny.

  Pre tenisové športoviská používame trávniky vyrábané z monofilamentných fibrilovaných kučeravých vlákien a ich kombinácií. Výška vlasu je od 10 mm do 25 mm. Pre takéto typy tráv odporúčame vsypový materiál, čiže kremičitý piesok, ktorý pozitívne vplýva na odrazové vlastnosti loptičky a zabraňuje opotrebovaniu trávnika. Dodatočný zásyp predlžuje životnosť umelej trávy.

  Výhodou je, že tenisové ihrisko s umelou trávou je možné realizovať na akúkoľvek existujúcu plochu. Či už inštalujeme ihrisko na lúku, trávnatý priestor popri škole či rekonštruujeme už existujúcu športovú plochu. Umelú trávu je možné položiť ako na betón, asfalt, antuku, tak aj na škváry.

  Výhody umelej trávy

  Výhod tenisových ihrísk s umelou trávou je hneď niekoľko. Medzi tie najvýraznejšie patria:

  • ide o vysoko trvanlivý povrch, ktorý je možné využívať za akéhokoľvek počasia,
  • na tráve nevzniká blato po daždi,
  • umelá tráva je ideálna na často využívané športoviská,
  • vyžaduje si minimálnu údržbu,
  • je zdravotne nezávadná,
  • má vysokú UV stabilitu a nestráca na farbe,
  • v zimnom období vám umožňuje zaliatie vodou a zmenu na ľadovú plochu.

  Tenisové ihrisko s akrylátovým povrchom (pre interiéry)

  Akrylátový povrch je možné využiť nielen na tenis, ale pre rôzne druhy športov (hokejbal, florbal, hádzaná, basketbal a iné). Svoje uplatnenie nájde aj v komerčnom priestore, kde je možné ho využiť na parkoviskách, chodníkoch, cestách, cyklotrasách či na detských dopravných ihriskách.

  V interiéri bez negatívnej tvrdosti

  Akrylátový povrch sa vždy označoval za pritvrdý. Kvôli škodiacim účinkom na kĺby športovca nepatril medzi tie najpopulárnejšie povrchy pre športoviská. Revolučná technológia, ktorú používame my v Maro, s.r.o., však už zmenila kedysi tvrdý povrch na elegantný pružný povrch s minimálnym dopadom tvrdosti na kĺbový aparát športovca. Zatiaľ sa však využíva len v interiéri.

  Viacero farebných variánt

  Ponúkame vám niekoľko farebných kombinácií podľa základných farieb, ako sú červená, zelená, modrá, sivá a pod.

  Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť?

  Ozvite sa nám!

  • obchodné oddelenie Vám vypracuje nezáväznú cenovú ponuku a poskytne potrebné odborné poradenstvo
  • využijeme naše dlhoročné skúsenosti, ktoré Vám pomôžu zrealizovať Vaše sny
  • ponúkneme Vám najvhodnejšiu umelú trávu pre realizáciu Vášho nápadu
  • môžete nás kontaktovať priamo na e-mail alebo cez  kontaktný formulár