Sport Champ SC3D 4HL

Zatvoriť.

Nezáväzná cenová ponuka

Vyplňte prosím jednotlivé polia nižšie, aby sme pre Vás mohli pripraviť nezávislú cenovú ponuku. Kontaktovať Vás bude jeden z našich obchodných zástupcov.

  Multifunkčný pojazdný stroj pre pokročilú údržbu umelého trávnika

  Nový SportChamp SC3 ponúka širokú škálu úloh na údržbu rôznych syntetických športových povrchov v športových zariadeniach. Použitím rôznych nadstavcov je možné vyčistiť všetky syntetické športové povrchy a udržiavať ich podľa pokynov výrobcu a nad rámec toho, pre efektívnu a ekonomickú údržbu povrchu.

  Princíp fungovania SportChamp SC3 sa nezmenil: v jedinej operácii SportChamp vyrovnáva vsypový materiál vyplnených povrchov pomocou svojej kefy s nízkym opotrebením a zároveň eliminuje kontamináciu. Vsypový materiál sa tým uvoľní a vlákno sa opäť postaví do zvislej polohy. Pri povrchovej údržbe budú nečistoty odsaté do veľkoobjemového filtračného boxu. Robustná filtračná jednotka s vysokou sacou silou je riadená automaticky a vyčistí sa v priebehu niekoľkých minút. Keďže filtračný box sa otvára na vyprázdnenie automaticky, už ho na vyprázdnenie nesmiete vyberať.

  Vďaka efektívnej pracovnej šírke 1100mm a širokej škále príslušenstva SC3D uľahčí a urýchli všetky potrebné úkony údržby.

  Táto škála zahŕňa nástavce pre zimné služby a nanášanie vsypového materiálu, na odstraňovanie lístia, uvoľňovanie extrémneho zhutnenia a nastriekanie ošetrujúcich prípravkov. Oblasť použitia SportChamp je rozšírená o ďalšie nástavce pre umelý trávnik bez výplne, syntetické športové povrchy alebo chodníky. SC3 je teda multifunkčný stroj na starostlivosť a údržbu vášho športového zariadenia. Okrem klasickej týždennej údržby môže SMG SportChamp dodatočne vykonávať ročné základné a hĺbkové čistenie.

  Tretia generácia SportChamp sa môže pochváliť viacerými zlepšeniami. Napríklad nový plynule nastaviteľný sklopný stĺp riadenia, ktorý teraz môže ďalej upravovať polohu vodiča v súlade s individuálnou telesnou hmotnosťou vodiča. Nové EcoDrive SportChamp SC3 poskytuje plný výkon motora, ale s nižšou spotrebou paliva a výrazne nižšími emisiami hluku.

  Prachové filtre SMG inštalované spoločnosťou SMG vyhovujú norme DIN EN60335-2-69/trieda prachu „M“ a EN779 „F8“ alebo „F9“. Prach s vysokým podielom jemných častíc, ako aj abrázia granulátu/vlákna (mikroplasty) sú odsávané pomocou výkonnej turbíny a sú viazané vo filtri.

  Žltý filtračný box na zachytávanie jemného prachu, znečistení, uvoľnených vlákien a pod. je vybavený permanentným filtrom, ktorý absorbuje aj mikroplasty. Hlavnou funkciou tohto stroja je oddeliť vsypový materiál od veľkých a malých častíc. Veľké častice zostávajú v site rotačnej kefy a jemné/ľahké častice idú cez saciu turbínu do žltého boxu, kde ich filter oddelí od vzduchu.

  Technické informácie

  Pohon: 3-valcový dieselový motor, vodou chladený / 14,1kW (21,9HP)
  Trakčný pohon: hydrostatický, rýchlosť do 10km/h
  Objem nádrže: cca 17l
  Pracovná šírka kefy: v závislosti od kefy: 900-1600mm
  Váha: 805kg
  Rozmery: 2300x1150x1550mm

  PRÍDAVNÉ ZARIADENIA

  Rotačná kefa s vrtákom

  Pre ihriská s pieskovou/gumovou výplňou

  • Rotačné kefové zariadenie s vysávačom na vrchné čistenie vyplnených umelých trávnikov
  • Intenzívne čistiace práce, vzpriamenie vlákien, uvoľnenie vsypov a jednotlivé povrchové spevnenie, presne nastaviteľná pracovná hĺbka a unikátny dizajn podvozku pre optimálne prerozdelenie výplne a vyrovnanie plochy, aby sa znížila migrácia vsypov a mikroplastov.
  • Nastaviteľné sito 4-10mm, pracovná šírka 1100mm

  Zariadenie s pevnou kefou

  • Zariadenie s pevnou kefou a s vysávačom na udržiavanie vrchnej plochy
  • Vzpriamenie vlákien, udržiavanie celého ihriska
  • Pracovná šírka 1600mm

  Zariadenie na rozkladanie vsypov

  Predný nástavec pre efektívne rozkladanie vsypového materiálu a vzpriamenie vlákien

  • Pracovná šírka 1700mm, presné nastavenie hĺbky pomocou 4 skrutiek
  • 170 oceľových pružiniek dĺžky 100mm – priemer 3mm

  Zariadenie na posyp piesku/gumy

  Na doplnenie piesku a gumy na trávnikoch s umelou trávou

  • Kapacita cca 200kg piesku alebo 150kg gumy
  • Nastaviteľné množstvo sypania

  Vyrovnávacia kefa

  Voliteľná jednoradová kefa pre zadnú časť Sport Champ

  • Na čistenie umelého trávnika, pracovná šírka 1300mm

  Zaujal Vás tento stroj alebo potrebujete poradiť?

  Ozvite sa nám!

  • obchodné oddelenie Vám vypracuje nezáväznú cenovú ponuku a poskytne potrebné odborné poradenstvo
  • využijeme naše dlhoročné skúsenosti, ktoré Vám pomôžu zrealizovať Vaše sny
  • ponúkneme Vám najvhodnejšiu umelú trávu pre realizáciu Vášho nápadu
  • môžete nás kontaktovať priamo na e-mail alebo cez kontaktný formulár