Otázky o produktoch

Zatvoriť.

Nezáväzná cenová ponuka

Vyplňte prosím jednotlivé polia nižšie, aby sme pre Vás mohli pripraviť nezávislú cenovú ponuku. Kontaktovať Vás bude jeden z našich obchodných zástupcov.

  Prečo by si mal konečný zákazník dať umelú trávu (UT) namiesto klasického živého trávnika?

  Pohľad na živý trávnik je krásna vec. Avšak ľudia si neuvedomujú, aká starostlivosť (a tým pádom aj finančná náročnosť) je s tým spojená. UT je skvelá voľba najmä pre jej nenáročnosť na údržbu, možnosť inštalácie skoro kdekoľvek, výberu na daný účel podľa vlastností (šport, golf, dekorácia atď.), rôzne farebné prevedenia, odolnosť voči burine, drevinám, machu, bez nutnosti zalievania atď.

  Aké všetky produkty ste schopní dodávať?

  Spoločnosť Maro sa okrem budovania športovísk zaoberá aj dodávkou materiálov. Sú to najmä: UT, EPDM granuláty, bambusové podlahy, drevoplastové podlahy a oplotenia, fitnes prvky,  prvky pre streetworkout, mobiliár atď., avšak okrem uvedených vecí dodávame komplet materiály pre športoviská od A po Z. Čokoľvek potrebujete spojené s výstavbou športoviska alebo ihriska, kontaktujte nás, veríme že spoločne nájdeme vhodné riešenie.

  Prečo by som mal nakupovať UT vyrobenú v Číne? Mám dodávateľa zo Slovenska.

  Kvalita produktov ázijského trhu za posledné roky veľmi stúpla. Výrobcovia sledujú požiadavky na vysokú kvalitu produktov a musia sa jej prispôsobovať. UT, ktorú ponúkame, sa vyznačuje vysokou kvalitou (aj preto záruka 8 rokov), a zároveň aj veľmi výhodnou cenou. Dovolím si tvrdiť, že ak porovnáme rovnakú kvalitu u iného dodávateľa, sme najlacnejší. Okrem týchto uvedených faktov, UT sa nikde na Slovensku nevyrába, takže ak Vám niekto tvrdí, že jeho UT je vyrobená na Slovensku, nie je to pravda.

  Aké je minimálne množstvo pri objednávke?

  Minimálne množstvo určené nie je. Pri objednávke ale vznikajú náklady spojené s dopravou, preto je pre vás výhodnejšie objednať naraz väčšie množstvo materiálov.

  Aký je dátum dodania?

  Závisí od produktu, o ktorý máte záujem. No v Sučanoch máme veľký centrálny sklad a do 24 hodín vieme reagovať podľa skladových možností a objednávky.