Futbalové ihriská

Zatvoriť.

Nezáväzná cenová ponuka

Vyplňte prosím jednotlivé polia nižšie, aby sme pre Vás mohli pripraviť nezávislú cenovú ponuku. Kontaktovať Vás bude jeden z našich obchodných zástupcov.

  Futbal je bez pochýb jedným z celosvetovo najpopulárnejších športov. Obľubujú ho ako deti, tak aj dospelí, muži aj ženy. Ani u nás sa pravdepodobne nenájde obec, kde by si deti niekde vonku nekopali futbalovú loptu. Či ste v Európe, alebo na druhej strane sveta, futbal má svojich fanúšikov všade.

  Ideálnym povrchom pre futbalové ihriská je umelá tráva. Športové kluby, školy, mestá či obce si často vyberajú práve tento typ povrchu, a to pre jeho minimálnu údržbu a celkové nízke náklady na prevádzku ihriska. Futbalové ihrisko s umelou trávou možno využívať celoročne, umelá tráva je zdravotne nezávadná a hráči majú pocit, že behajú po prírodnej tráve. Treba si však vybrať skutočne kvalitnú umelú trávu.

  Najvyššia kvalita a FIFA certifikácia na požiadanie

  Pri výstavbe futbalových ihrísk vychádzame nielen z našich dlhoročných skúseností, ale sledujeme aj aktuálne trendy v oblasti športu a vývoja umelých tráv. Na futbalové ihriská používame umelé trávy 3. generácie, ktoré spĺňajú kvalitatívne požiadavky a normy Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA).

  Na vašu žiadosť zrealizujeme futbalové ihrisko spĺňajúce normy FIFA. Takéto ihrisko musí okrem základných parametrov spĺňať aj požiadavky na:

  • odraz lopty,
  • rovinatosť povrchu,
  • dĺžku dráhy rolovania lopty.

  Pri zásype futbalových umelých trávnikov sa vykonáva zásyp umelej trávy kremičitým pieskom a gumeným granulátom. Výsyp je v istom pomere, ktorý je špecifický pre daný typ trávy a podložia.

  Odporúčané rozmery pre zápasové a tréningové ihrisko

  Zápasové ihrisko – 110 x 72 m s hracou plochou 105 x 68 m (FIFA štandard).

  Tréningové ihrisko –  rozmery podľa priania zákazníka. Ihrisko je ohraničené jednoduchým oplotením z ochranných sietí a osvetlenia na konštrukcii oplotenia.

  U nás aj spolu so športovým vybavením

  Futbalové ihriská naša spoločnosť realizuje aj vrátane potrebného športového vybavenia, ako sú futbalové brány, ochranné siete, tribúny, rohové vlajky a striedačky. Rovnako treba myslieť aj na oplotenie a osvetlenie ihriska, ktoré musia takisto spĺňať určité technické parametre (napr. energetická náročnosť).

  Máte záujem o futbalové ihrisko? Kontaktujte nás a odpovieme vám na všetko, čo vás zaujíma.

  Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť?

  Ozvite sa nám!

  • obchodné oddelenie Vám vypracuje nezáväznú cenovú ponuku a poskytne potrebné odborné poradenstvo
  • využijeme naše dlhoročné skúsenosti, ktoré Vám pomôžu zrealizovať Vaše sny
  • ponúkneme Vám najvhodnejšiu umelú trávu pre realizáciu Vášho nápadu
  • môžete nás kontaktovať priamo na e-mail alebo cez  kontaktný formulár