Detské prvky a zostavy

Zatvoriť.

Nezáväzná cenová ponuka

Vyplňte prosím jednotlivé polia nižšie, aby sme pre Vás mohli pripraviť nezávislú cenovú ponuku. Kontaktovať Vás bude jeden z našich obchodných zástupcov.

    V pohybe a hre sa dieťa aktivizuje, prejavuje, ozdravuje a učí. O tom, že pohyb prospieva telesnému rozvoju dieťaťa snáď nikto ani nepochybuje. Detské prvky a zostavy Maro sú pre dieťa príťažlivé, prinášajú kreativitu, radosť aj pestrosť detským hrám. Uvidíte, že deti si naše prvky a zostavy jednoducho zamilujú a nebudete ich vedieť z nich dostať.

    Bezpečnosť je na prvom mieste

    Tú zabezpečujú vysokokvalitné materiály, z ktorých sú naše detské prvky a zostavy vyrobené. Nielen materiál, ale aj moderné výrobné technológie a postupy zaručujú ich bezpečnosť a dlhú životnosť. Detské prvky a zostavy sú certifikované podľa EN1176 a sú určené na verejné priestranstvá.

    Naša spoločnosť Maro, s.r.o. realizuje detské prvky na bezpečnom povrchu, ktorý je výsledkom spojenia SBR podložky a umelej trávy alebo EPDM. Vďaka umelej tráve sa ihrisko nezablatí, odteká z neho voda a dá sa na ňom hrať počas celého roka bez ohľadu na to či, svieti slnko alebo mrzne.

    Ponuka detských prvkov a zostáv

    Široká ponuka detských prvkov Maro zahŕňa exteriérové aj interiérové zostavy, prvky a príslušný mobiliár. Nájdete u nás konkrétne:

    • lezecké, lanové a šmýkačkové zostav
    • preliezky
    • šmýkačky
    • prevažovacie, pružinové, reťazové hojdačky
    • kolotoče
    • k interiérovým zostavám ponúkame aj suché bazény, trampolíny a rôzne iné prvky

    Kvalitné materiály a profesionálna realizácia

    Všetky časti zostáv sú vyrobené z galvanizovanej ocele a LLDPE tvrdeného plastu. Plošiny, podlahy a schodíky sú pogumované. Vysokokvalitné farebné práškovanie a vyhotovenie plastových prvkov zaručuje optickú stálosť a estetickosť po dlhé roky bez akejkoľvek údržby.

    Dodávame samostatné detské hracie prvky ako aj komplexné zostavy, pri ktorých realizujeme aj dopadové plochy a dodávame oplotenie a ihriskový mobiliár. Zabezpečujeme tiež pravidelnú údržbu ihrísk. Dodanie ihriska aj hracích prvkov je možné aj bez montáže.

    Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť?

    Ozvite sa nám!

    • obchodné oddelenie Vám vypracuje nezáväznú cenovú ponuku a poskytne potrebné odborné poradenstvo
    • využijeme naše dlhoročné skúsenosti, ktoré Vám pomôžu zrealizovať Vaše sny
    • ponúkneme Vám najvhodnejšiu umelú trávu pre realizáciu Vášho nápadu
    • môžete nás kontaktovať priamo na e-mail alebo cez kontaktný formulár