Zatvoriť.

Nezáväzná cenová ponuka

Vyplňte prosím jednotlivé polia nižšie, aby sme pre Vás mohli pripraviť nezávislú cenovú ponuku. Kontaktovať Vás bude jeden z našich obchodných zástupcov.

Liate povrchy

V prípade liatych povrchov máme pre vás v ponuke hneď 2 vysokokvalitné povrchy. A to Maro PU liaty povrch a MP3 liaty povrch.

Maro PU liaty povrch

Využitie

Ide o vodenepriepustný, celoplošne pružný umelý povrch určený pre realizáciu nových povrchov alebo rekonštrukciu interiérových povrchov, tak v športe ako aj s využitím v rodinných domoch, ktorý vznikol kombináciou dvoch vrstiev:
1. Vrstva SBR o hrúbke 10-40mm: kombinácia čiernych SBR granúl, kameniva a pojiva
2. Vrstva PU liaty povrch o hrúbke 3 mm: s možnosťou aplikácie protišmykových vrstiev s využitím pre špeciálne športy ako tenis pre tlmenie rýchlosti odrazu loptičky.
MARO PU liaty HG povrch je ideálny športový povrch s možnosťou využitia v interiéri pre športové haly a školské telocvične. Tento typ povrchu bol vždy označovaný ako veľmi tvrdý povrch s negatívnymi vlastnosťami na kĺbový aparát športovca. Nová revolučná technológia našej spoločnosti ale prináša povrch veľmi elegantný s celoplošným pružením a s minimálnym dopadom tvrdosti na kĺbový aparát. Tento povrch je vhodný pre všetky druhy športov ako napr. tenis, volejbal, basketbal, hokejbal, florbal, futsal, hádzaná a pod.

Realizácia

Povrch sa pokladá na vodenepriepustný asfaltový alebo betónový podklad. V prípade novostavieb sa pokladá priamo na gumoasfalt bez možnosti betónovej alebo asfaltovej vrstvy . Celoplošne pružný povrch zodpovedá normám DIN 18035/6, EN 14877.
Štandardná farba –  podľa RALkovníka výrobcu. Iné farby možnosťou za príplatok.
Čiarovanie takéhoto povrchu sa vytvára formou nástreku PU farbou.

MP3 povrch

Využitie

MP3 povrch nájde svoje využitie v exteriéri aj v interiéri. Je vhodný na športoviská rôzneho druhu, výborne sa hodí nielen pre hokejbalové ihriská, ale aj pre viacúčelové ihriská, in-line korčuľovanie, skateboarding a bicyklovanie. Okrem športovísk poslúži vďaka možnosti vysokého zaťaženia aj ako priemyselná podlaha.

Najväčšie výhody MP3 povrchu

Ide o liaty polyuretánový povrch, ktorý neprepúšťa vodu, je vysoko kvalitný a estetický. Najväčším plusom MP3 povrchu sú jeho pružné podkladové vrstvy, vďaka ktorým:

  • je zabezpečená celoplošná pružnosť – kĺby vďaka netrpia ako na bežnom asfalte či betóne,
  • je zaručená stabilita a rovnosť plochy,
  • povrch plochy nepraská.

MP3 povrch je odolný voči pôsobeniu vody, vlhkosti a mrazu. Pre vyznačenie rôznych typov športových území sa dajú využiť akrylátové alebo polyuretánové farby. Povrch je možné čiarovať polyuretánovými farbami.

Máte záujem o liate povrchy? Kontaktujte nás a odpovieme vám na vaše otázky.

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám!

  • obchodné oddelenie Vám vypracuje nezáväznú cenovú ponuku a poskytne potrebné odborné poradenstvo
  • využijeme naše dlhoročné skúsenosti, ktoré Vám pomôžu zrealizovať Vaše sny
  • ponúkneme Vám najvhodnejšiu umelú trávu pre realizáciu Vášho nápadu
  • môžete nás kontaktovať priamo na e-mail alebo cez  kontaktný formulár