Zatvoriť.

Nezáväzná cenová ponuka

Vyplňte prosím jednotlivé polia nižšie, aby sme pre Vás mohli pripraviť nezávislú cenovú ponuku. Kontaktovať Vás bude jeden z našich obchodných zástupcov.

Interiérové ihriská - telocvične

Cieľom športu je rozvoj tých podôb telesnej výchovy a športu, ktoré prispievajú k regenerácií telesných a duševných síl, upevneniu zdravia a k zvyšovaniu telesnej zdatnosti. Nesmierne dôležitá je psychická a fyzická relaxácia, telesná zdatnosť a zdravie a tiež obnova síl. Rôznym športovým aktivitám sa môžeme venovať najmä v školských telocvičniach, posilňovniach, rekreačných zariadeniach, ale aj v iných športových zariadeniach patriacich športovým klubom a telovýchovným jednotám. Takéto priestory sú vhodné napríklad na aktivity ako sú futbal, volejbal, basketbal, tenis, posilňovanie a mnohé ďalšie.

Okrem vyššie uvedených plusov šport plní úlohy prevencie pred rôznymi negatívnymi vplyvmi a má význam aj z hľadiska sociologického, pretože pomáha rôznymi zábavnými formami nadväzovať nové priateľstvá a kolektívy s rovnakými záujmami.
Žiaľ, existujúce interiérové športoviská a ihriská sú v zlom stave a ani zďaleka nevyhovujú požiadavkám cvičiacich. V niektorých školách dokonca telocvične chýbajú úplne.

Výstavba a rekonštrukcia interiérových športových podláh v halách a telocvičniach

Výstavbu novej alebo rekonštrukciu starej podlahy v telocvični alebo športovej hale realizujeme taktiež “na kľúč” od návrhu najvhodnejšieho riešenia po obhliadke cez strhnutie starej podlahy až po finálny povrch s čiarovaním. Ponúkame Vám zrealizovanie jedinečného povrchu – polyuretánový liaty povrch s unikátnym systémom pružných a vode priepustných podkladových vrstiev.

Výhody PU liateho systému pre podlahy telocvične:

 • minimálny dopad tvrdosti na kĺby,
 • pružné vlastnosti podľa požiadavky na typ športu,
 • odolnosť voči deformáciám,
 • atraktívny vzhľad,
 • je protišmykový,
 • nenáročná údržba,
 • farebné prevedenie Vám urobíme podľa želania,
 • výborné akustické vlastnosti,
 • môžete ho využiť na tenis, volejbal, basketbal, hokejbal, florbal, futsal, hádzanú ako aj spoločenské akcie,
 • medzinárodný certifikát tenisovej federácie,
 • medzinárodný test report realizovaný vo Veľkej Británií.

Odporúčaný typ povrchu:

PU liaty povrch

MARO PU liaty povrch je ideálny športový povrch s možnosťou využitia v interiéri pre športové haly a školské telocvične.

Zabudnite na podkladové OSB dosky a prefabrikované gumy, ktoré majú dunivé akustické vlastnosti, zatečením sa deformujú a dosahujú len bodovú pružnosť! Hoci bol tento povrch v minulosti označovaný ako veľmi tvrdý s negatívnymi vlastnosťami na kĺbový aparát športovca, nová revolučná technológia našej spoločnosti zaručuje vode odolnú, vode priepustnú celoplošne pružnú skladbu podkladových vrstiev a minimálny dopad tvrdosti na kĺbový aparát. Tento povrch je vhodný pre všetky druhy športov ako napr. tenis, volejbal, basketbal, hokejbal, florbal, futsal, hádzaná a pod.

Možnosť viacerých farieb: červená, oranžová, zelená, modrá, sivá.

Povrch sa pokladá stierkovaním na pripravený pružný gumoasfaltový povrch s nivelačnou úpravou podkladového povrchu gumoasfaltu pre odpruženie povrchu a následným nanášaním finálnych vrstiev stierkovaním s jednotlivými vsypmi pre daný druh športu.

Ihrisko je možné vyčiarovať PU farbou podľa požiadavky zákazníka, a to nástrekom, valčekovaním alebo náterom.

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám!

 • obchodné oddelenie Vám vypracuje nezáväznú cenovú ponuku a poskytne potrebné odborné poradenstvo
 • využijeme naše dlhoročné skúsenosti, ktoré Vám pomôžu zrealizovať Vaše sny
 • ponúkneme Vám najvhodnejšiu umelú trávu pre realizáciu Vášho nápadu
 • môžete nás kontaktovať priamo na e-mail alebo cez  kontaktný formulár