Zatvoriť.

Nezáväzná cenová ponuka

Vyplňte prosím jednotlivé polia nižšie, aby sme pre Vás mohli pripraviť nezávislú cenovú ponuku. Kontaktovať Vás bude jeden z našich obchodných zástupcov.

Fitnes prvky

Fitnes prvky Maro sú určené na voľnočasové aktivity podľa špecifickej funkcie zariadenia pre osoby staršie ako 12 rokov. Používaním tých správnych fitnes zariadení si zlepšujete celkovú silu svalov na celom tele. Posilňujete brušné svaly, ramená aj nohy. Podľa toho, aký typ cvičenia zvolíte.

Využitie

Naše fitnes zariadenia sú vhodné pre celkové zlepšenie pohyblivosti, telesnej koordinácie, ale napomáhajú tiež zníženiu telesnej hmotnosti. S exteriérovými fitnes strojmi si dokonca užívate aj potrebný pobyt na čerstvom vzduchu.

Maro fitnes prvky môžete umiestniť do záhrady, priamo do prírody, do fitnes parku či lokality s krásnym výhľadom a čerstvým vzduchom. Hodia sa však aj ako doplnok detských ihrísk, športovísk, penziónov, hotelov. Naše fitnes prvky nájdete aj v rekondičných centrách, pri domovoch dôchodcov, v parkoch, pri bežeckých alebo cyklistických trasách v mestách.

Zloženie a kvalita materiálu

Fitnes prvky sú vyhotovené z galvanizovanej ocele. Tento druh ocele je známy najmä pre svoju trvácnosť a odolnosť. Vysokokvalitné farebné práškovanie a vyhotovenie kvalitných plastových častí zaručuje dlhovekosť, optickú stálosť a estetickosť fitnes ihriska po dlhé roky bez akejkoľvek údržby.

Fitnes zostavy

Bezpečnosť, kvalita, komplexnosť a trvanlivosť – tak môžeme charakterizovať fitnes parky realizované našou spoločnosťou Maro, s.r.o. Fitnes parky sú skvelé do nákupných centier, na kúpaliská či do hotelov. Fitnes parky realizované nami sú nielen funkčné, kvalitné a bezpečné, ale aj estetické. Farbu povrchu si navyše môžete vybrať sami.

Výhody fitnes parku od Maro, s.r.o.

V našej spoločnosti máme pre vás viacero výhod a benefitov:

  • zhotovíme vám projekt na mieru,
  • realizujeme povrch,
  • osadíme jednotlivé prvky alebo celé zostavy (vrátane potrebného mobiliára a oplotenia),
  • všetko ponúkame na kľúč,
  • poskytujeme aj poradenstvo,
  • máme široký sortimentprofesionálne prevedenie.

Nízke prevádzkové náklady a minimálna údržba

Náklady na realizáciu a prevádzkovanie fitnes parku nie sú vysoké. Po postavení si fitnes park nevyžaduje už takmer žiadne náklady. Všetky prvky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov vhodných do našich klimatických podmienok bez vedľajších účinkov na zdravie človeka. Sú vyrobené z galvanizovanej ocele, ktorá nevyžaduje údržbu nátermi.

V porovnaní s drevenými prvkami, najmä v oblastiach s výskytom vandalizmu, sa predpokladá vyššia životnosť. Kvalitné práškovanie a vyhotovenie plastových prvkov zase zaručuje optickú stálosť a estetickosť parku po dlhé roky.

Navyše Maro, s.r.o. realizuje fitnes parky na tzv. bezpečnom povrchu, ktorý je výsledkom spojenia SBR podložky a umelej trávy alebo spojenie ELD+SBR podložky s EPDM povrchom. Vďaka umelej tráve sa ihrisko nezablatí, odteká z neho voda a dá sa na ňom cvičiť po celý rok. Ihriská bez umelej trávy alebo EPDM povrchu sú po daždi nepoužiteľné aj niekoľko dní, vznikajú tam vychodené miesta a blato, čo ovplyvňuje aj záujem a atraktivitu parku.

FITNES PRVKY

FITNES ZOSTAVY

Máte záujem o fitnes prvky alebo zostavy? Kontaktujte nás a odpovieme vám na všetko, čo vás zaujíma.

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám!

  • obchodné oddelenie Vám vypracuje nezáväznú cenovú ponuku a poskytne potrebné odborné poradenstvo
  • využijeme naše dlhoročné skúsenosti, ktoré Vám pomôžu zrealizovať Vaše sny
  • ponúkneme Vám najvhodnejšiu umelú trávu pre realizáciu Vášho nápadu
  • môžete nás kontaktovať priamo na e-mail alebo cez  kontaktný formulár