Zatvoriť.

Nezáväzná cenová ponuka

Vyplňte prosím jednotlivé polia nižšie, aby sme pre Vás mohli pripraviť nezávislú cenovú ponuku. Kontaktovať Vás bude jeden z našich obchodných zástupcov.

Detské prvky

V pohybe a hre sa dieťa aktivizuje, prejavuje, ozdravuje a učí. O tom, že pohyb prospieva telesnému rozvoju dieťaťa snáď nikto ani nepochybuje. Detské prvky a zostavy Maro sú pre dieťa príťažlivé, prinášajú kreativitu, radosť aj pestrosť detským hrám. Uvidíte, že deti si naše prvky a zostavy jednoducho zamilujú a nebudete ich vedieť z nich dostať.

Nielen hravosť, ale najmä bezpečnosť je na prvom mieste

Tú zabezpečujú vysokokvalitné materiály, z ktorých sú naše detské prvky a zostavy vyrobené. Nielen materiál, ale aj moderné výrobné technológie a postupy zaručujú ich bezpečnosť a dlhú životnosť. Detské prvky a zostavy sú certifikované podľa EN1176 a sú určené na verejné priestranstvá.

Naša spoločnosť Maro, s.r.o. realizuje detské prvky na bezpečnom povrchu, ktorý je výsledkom spojenia SBR podložky a umelej trávy alebo EPDM. Vďaka umelej tráve sa ihrisko nezablatí, odteká z neho voda a dá sa na ňom hrať počas celého roka bez ohľadu na to či, svieti slnko alebo mrzne.

Aké detské prvky máme v ponuke?

Široká ponuka detských prvkov Maro zahŕňa exteriérové aj interiérové zostavy, prvky a príslušný mobiliár. Nájdete u nás konkrétne:

  • lezecké, lanové a šmýkačkové zostavy,
  • preliezky,
  • šmýkačky,
  • prevažovacie, pružinové, reťazové hojdačky,
  • kolotoče,
  • k interiérovým zostavám ponúkame aj suché bazény, trampolíny a rôzne iné prvky.

Zloženie detských prvkov a zostáv a realizácia

Všetky časti zostáv sú vyrobené z galvanizovanej ocele a LLDPE tvrdeného plastu. Plošiny, podlahy a schodíky sú pogumované. Vysokokvalitné farebné práškovanie a vyhotovenie plastových prvkov zaručuje optickú stálosť a estetickosť po dlhé roky bez akejkoľvek údržby.

Dodávame samostatné detské hracie prvky ako aj komplexné zostavy, pri ktorých realizujeme aj dopadové plochy a dodávame oplotenie a ihriskový mobiliár. Zabezpečujeme tiež pravidelnú údržbu ihrísk. Dodanie ihriska aj hracích prvkov je možné aj bez montáže.

Máte záujem o detské prvky? Kontaktujte nás a odpovieme vám na všetko, čo vás zaujíma.

Nechajte si vypracovať

cenovú ponuku

  • Sed in aliquam ipsum. Curabitur porta libero vel magna tincidunt, semper bibendum lectus tristique. Curabitur interdum odio vel est placerat consectetur.
  • Morbi nunc nisl, lacinia a enim at, sollicitudin fringilla purus. Nunc congue mauris est, non sollicitudin felis consequat ut. Donec tincidunt, nisi at efficitur iaculis, justo urna viverra tellus, vitae ornare quam augue a lacus. Sed sit amet volutpat turpis. Donec hendrerit tempus dui, ut tincidunt lorem luctus et.
  • Etiam id elit et risus commodo sollicitudin. Quisque a rhoncus arcu, eget aliquet augue. Aenean ultrices nulla eu arcu ultrices, ac egestas ipsum porttitor.
  • Nunc sapien odio, fringilla eu vehicula non, suscipit eu quam. Morbi mollis aliquet eros, id gravida massa consectetur sed. Ut dictum, ante non maximus maximus, sem arcu