Zatvoriť.

Vyplňte, prosím, nasledovné údaje:

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries.

adventure golf

Adventure golf dorazil do Európy zo Severnej Ameriky. Ide v podstate o klasický golf zmenšený do veľkosti minigolfu. Adventure golf poskytuje relax nielen rodine, ale aj partii kamarátov či profesionálnym športovcom.

Rozdiel medzi minigolfom a adventure golfom

S klasickým minigolfom má adventure golf spoločnú len veľkosť dráhy a princíp hry. Ak vás už niekedy minigolf nudil, pri adventure golfe sa toho báť nemusíte. Jednoduchú dráhu pri tomto type golfu nenájdete. Povrch ihriska na adventure golf je takmer rovnaký ako pri klasickom golfe len v zmenšenej verzii.

Klasické prekážky sú tu nahradené rôznymi terénnymi nerovnosťami, vyvýšeninami, vypuklinami, vodnými pascami, pieskovými bunkrami, kopčekmi a podobne. Všetko na vysokokvalitnej umelej golfovej tráve.

Len tá najkvalitnejšia umelá tráva

Golfové trávy používané na tento typ ihrísk sú vyrobené z kučeravých vláken od 7 do 15 mm. Práve takýto hustý golfový povrch z polyetylénových alebo polypropylénových kučeravých vlákien je určený najmä pre adventure golf. Odpaliská sú väčšinou v štandardizovaných rozmeroch 1,5 × 1,5 m, v hrúbkach od 30-35 mm alebo sú podľa požiadavky zákazníka upravené strojovou výrobou na mieste stavby.

Máte záujem o nevšedné ihrisko na adventure golf? Kontaktuje nás a odpovieme vám na všetko, čo vás zaujíma.

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám!

  • obchodné oddelenie Vám vypracuje nezáväznú cenovú ponuku a poskytne potrebné odborné poradenstvo
  • využijeme naše dlhoročné skúsenosti, ktoré Vám pomôžu zrealizovať Vaše sny
  • ponúkneme Vám najvhodnejšiu umelú trávu pre realizáciu Vášho nápadu
  • môžete nás kontaktovať priamo na e-mail alebo cez  kontaktný formulár